Bilety autokarowe międzynarodowe

Zmiana/podgląd biletu:
Zwrot biletu:

Przewozy autokarowe międzynarodowe – bilety

Na stronie internetowej Artus nie tylko znajdziesz i wykupisz atrakcyjne wycieczki dla szkół, wyjazdy firmowe czy indywidualne. U nas również sprawdzisz, z jakiego miejsca i o której godzinie odchodzi autokar za granicę w kierunku, który Cię interesuje. W ten sposób – zamiast korzystać z gotowej oferty wczasowej – zaplanujesz wycieczkę samodzielnie i dopniesz grafik na ostatni guzik. To doskonały sposób, by wyszukać przejazdy autokarowe do Niemiec, Czech lub na Słowację. Jeżeli znajdziesz atrakcyjną ofertę, możesz od razu zakupić bilety autokarowe międzynarodowe, by upewnić się, że w pojeździe znajdą się miejsca dla Ciebie i wszystkich osób, z którymi planujesz wyruszyć w podróż. Co ważne, za bilety autobusowe międzynarodowe zapłacisz online, toteż w dniu odjazdu nie będziesz musiał dopełniać żadnych formalności – wystarczy, że okażesz bilety.

Jak zakupić bilety autokarowe międzynarodowe w wyszukiwarce Artus?

W wyszukiwarkę przewozów autokarowych międzynarodowych należy wpisać podstawowe dane: datę wyjazdu, miejsca wyjazdu i docelowe, rodzaj pasażera (domyślnie jest to osoba dorosła). Załóżmy, że znajdujesz się w Warszawie, interesuje Cię autokar z Polski do Niemiec, a na wycieczkę jedziesz z dzieckiem. Po wybraniu właściwej daty w górne pole wystarczy wpisać „Warszawa” (bez konkretnego dworca), a w dolne „Berlin” (załóżmy, że właśnie do tego miasta chcesz dotrzeć). Możesz zaznaczyć opcję powrotu, ale nie musisz – bilety autobusowe międzynarodowe da się kupić i w jedną stronę, i w dwie strony. W dolnych polach zaznaczasz dziecko lub młodzież, w zależności od wieku Twojego kompana. Osoba dorosła zaznaczona jest domyślnie. Po kliknięciu przycisku „szukaj” rozpocznie się szybkie przetwarzanie danych, po czym zobaczysz wszystkie autokary z Polski do Niemiec, które odjeżdżają w określonym dniu z Warszawy do Berlina. Zweryfikujesz godziny, czasy podróży, przystanki, przewoźników i ceny.

Autokar za granicę – zmiana lub zwrot biletu

Jeżeli zarezerwowałeś przewozy autokarowe międzynarodowe, ale nastąpiły zmiany w liczbie uczestników wyprawy lub dacie wyjazdu, masz szansę uwzględnić te zmiany w swoim bilecie, o ile pozwala na to regulamin danego przewoźnika. Uwaga: operacja może się wiązać z dodatkowymi opłatami. W zakładce „Zmiana/podgląd biletu” na stronie internetowej Artus wpisz numer GID biletu autokarowego międzynarodowego, nazwisko kupującego i datę sprzedaży. Następnie uwzględnij zmiany, na których Ci zależy.

Chcesz oddać bilety autokarowe międzynarodowe, które zakupiłeś poprzez stronę Artus? Wybierz zakładkę „Zwrot biletu” i wpisz kolejno: numer GID biletu na przejazdy autokarowe międzynarodowe, nazwisko nabywcy, datę sprzedaży. Pamiętaj, że zwrócone pieniądze zostaną pomniejszone o prowizje przewoźnika i transakcji w serwisie. Środki za niezrealizowane przejazdy zagraniczne odzyskasz na konto, którego użyłeś do zakupu biletów.

…Wyszukuj autokary za granicę na stronie Artus.

…Rezerwuj międzynarodowe autobusy w dogodnych terminach.

…Płać za międzynarodowe połączenia autokarowe wygodnie – online.

…Najlepsze przejazdy autokarowe w autokarach międzynarodowych znajdziesz na stronie Artus!