Zagraniczne wycieczki dla firm


 • Berlin-2

   

  CITY TOURS to atrakcyjne programy łączące zwiedzanie pięknych miast i metropolii z kulturą kulinarną – na posiłki zatrzymujemy się w stylowych lokalach z kuchnią regionalną bo podróżować to także smakować : ) Nasze propozycje są elastyczne i można je dostosować do wymagań grupy: dobrać hotel o odpowiednim standardzie, zmodyfikować nieco program, zamówić kolację biesiadną z muzyką, ustalić godzinę wyjazdu w piątek po pracy.


 • WIEDEŃ w wersji classic

  Hofburg * Prater * Schonbrunn

  PROGRAM:

  1 dzień – piątek

  wyjazd ok. 14.00 . Przejazd do Mikulova lub Hodonina miejscowości w południowych Morawach. Zakwaterowanie w hotelu**/*** w pokojach z łazienkami. Obiadokolacja z winem lub piwem. Wieczorny spacer po miasteczku w miarę możliwości czasowych.

  2 dzień – sobota

  7.30 śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd z hotelu ok.8.30 do WIEDNIA. Objazd RINGU, Plac Marii Teresy, pośrodku którego znajduje się pomnik arcyksiężnej Austrii. Po opuszczeniu autokaru zwiedzamy spacerkiem: Hofburg – cesarski pałac zimowy, symbol siły i bogactwa Habsburgów, katedra św. Szczepana, najważniejsza świątynia Wiednia, ulica Graben, pomnik Johana Strausa, Prater, jeden z najbardziej znanych parków rozrywki, którego symbolem jest diabelski młyn skonstruowany w latach 1896-97, działający do dziś. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Wiednia.

  3 dzień – niedziela

  śniadanie w hotelu od godz. 7.00, wykwaterowanie i wyjazd godz. 8.00. Przejazd do Schönbrunn – letniej rezydencji cesarzowej Marii Teresy, która oczarowuje bogactwem wnętrz i wspaniałymi, rozległymi ogrodami w stylu francuskim, z romantycznymi alejkami, dywanami z kwiatów, fontannami. W programie zwiedzania: komnaty pałacu, fontanna Neptuna, Glorietta, z której roztacza się fantastyczny widok na pałac i Wiedeń. W godzinach popołudniowych wyjazd z Wiednia w drogę powrotną do kraju. Po drodze krótki postój w Czechach. Przyjazd do kraju w godzinach wieczornych.

  W cenie:

  • Transport autokarem, usługi pilota i licencjonowanego przewodnika miejskiego
  • wyżywienie: 1 obiadokolacja w Czechach, 1 obiadokolacja w Wiedniu, 2 śniadania
  • 2 noclegi w hotelach **/*** w pokojach 2-,3-osob. z łazienkami
  • Ubezpieczenie NNW i KL, podatek VAT

  Cena:

  Ilość uczestników 49-46 ucz. 45 – 40 ucz. 39 – 35 ucz. 34 – 30 ucz.
  Cena na osobę
  590,00 625,00 660,00 710,00

  Cena nie zawiera:

  Biletów wstępów do zwiedzanych obiektów – ok. 30 euro

  wieden-11

  wieden-13wieden-9wieden-10wieden-schonbrunn • WIEDEŃSKIE KLIMATY

  wycieczka w wersji all inclusive

  W cenie bilety wstępów m.in: Schonbrunn – Hofburg – Muzeum Sissi – Opera Narodowa oraz kolacja z winem na Grintzingu

  PROGRAM:

  1 dzień – piątek
  wyjazd ok. 14.00 . Przejazd do malowniczej miejscowości w południowych Morawach – Mikulov lub Hodonin. Zakwaterowanie w hotelu*** w pokojach z łazienkami. Obiadokolacja z winem lub piwem. Wieczorny spacer po miasteczku.

  2 dzień – sobota
  7.30 śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd ok.8.30 do Wiednia. Objazd RINGU (ok.30 minut )
  i Karlsplatz. Po opuszczeniu autokaru zwiedzamy spacerkiem Starówkę: Zegar w stylu wiedeńskiej secesji ANKER, katedra św Szczepana – wnętrze, Plac Graben i Kolumna Św Trójcy, secesyjny dom Adolfa Loosa na Michaelerplatz. Hofburg – apartamenty cesarskie i Muzeum Sissi , dziedzińce Hofburga, kościół nadworny Augustynów, Albertinaplatz.
  Odpoczynek przy kawie i torcie u Rozenbergera.
  Przejazd na Kahlenberg z kaplicą Jana III Sobieskiego i pięknym widokiem na Wiedeń.
  Z Kahlenbergu przejazd na Grinzing do winiarni na godz.18.30 na kolację z winem i muzyką. Przejazd do hotelu w okolicach Wiednia na nocleg.

  3 dzień – niedziela
  śniadanie w hotelu od godz. 7.00, wykwaterowanie i wyjazd godz. 8.00. Zwiedzanie wnętrz Opery Wiedeńskiej, przejazd pod dom Hundertwassera, następnie przejazd do Schönbrunn – letniej rezydencji cesarzowej Marii Teresy – zwiedzanie pałacu Schönbrunn – trasa Imperial.
  Czas na spacer po ogrodach. Obiad i w godzinach popołudniowych wyjazd z Wiednia w drogę powrotną do kraju. Po drodze krótki postój w Czechach. Przyjazd do kraju w godzinach wieczornych.

  W cenie:

  • Transport autokarem, usługi pilota i licencjonowanego przewodnika miejskiego
  • wyżywienie: 1 obiadokolacja w Czechach, 1 kolacja na Grinzingu, 1 obiad w Wiedniu, 2 śniadania – bufet, kawa z ciastem u Rozenbergera,
  • 2 noclegi w hotelach **/*** w pokojach 2-,3-osob. z łazienkami
  • Bilety wstępów: Schonbrunn trasa Imperial, Katedra Św. Szczepana, Hofburg – Apartamenty Cesarskie, Muz.Sissi , Opera Narodowa
  • Ubezpieczenie NNW i KL, podatek VAT

  Cena:

  Ilość uczestników 49-46 ucz. 45 – 40 ucz. 39 – 35 ucz. 34 – 30 ucz.
  Cena na osobę
  835,00 865,00 898,00 940,00

  wieden-2wieden-schonbrunnwieden-opera-1wieden-4wieden-grinzing-3 • Wiedeń i Ołomuniec

  PROGRAM:

  1 dzień

  Wyjazd godz. 5.00. przejazd do Wiednia
  Przyjazd na wzgórze Kahlenberg, związane z historią Polski i victorią króla Jana III Sobieskiego
  przejazd autokarem staromiejską obwodnicą zwaną „Ringiem”, zobaczymy budynki Muzeum Sztuki Naturalnej, Parlamentu, Ratusza, Teatru Zamkowego i kościoła Wotywnego. Następnie spacer przez Hofburg– dawna zimowa rezydencja Habsburgów – przejście dziedzińcami i pięknymi ulicami Starówki Wiedeńskiej- Kärtnerstrasse, Graben i Kohlmarkt prowadzącymi do gotyckiej Katedry Św. Stefana, słynnej ze swoich kolorowych dachówek. Zwiedzanie katedry indywidualnie. Czas wolny. Po południu spacer ogrodami kompleksu Belwedere – dawna letnia rezydencja Księcia Eugeniusza Sabaudzkiego. Ok. 17.00-17.30 przejazd do Grinzing „winnej” części Wiednia, regionalna kolacja w gospodzie Heuriger. Przejazd do hotelu ok. godz. 22.00.

  2 dzień

  7.30 śniadanie i wyjazd w kierunku Ołomuńca jednego z najpiękniejszych miast Czech – miasto posiada aż dwa rynki: Górny i Dolny. XIX wieczny ratusz, zabytkowe kamienice, 35 metrowa kolumna Trójcy Przenajświętszej (wpisana na listę UNESCO w 2000 r.). Słynne Ołomunieckie fontanny, stojące w różnych częściach starówki, nadają miastu niespotykanie przyjemną atmosferę. Kościół św. Maurycego, posiadający organy budowane przez przedstawiciela rodu Englerów – sławnej rodziny organmistrzów. Podkreśleniem szczególnej atmosfery miasta jest neogotycka katedra św. Wacława, z największą na Morawach wieżą (ok. 104 metry). W trakcie zwiedzania obiad. Wyjazd ok.godz. 18.00. Powrót w godzinach wieczornych.
  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

  W cenie:

  • transport autokarem, opieka pilota, zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem
  • wyżywienie: gorąca kolacja na Grinzingu, 1 obiad, 1 śniadanie
  • 1 nocleg w hotelu w hotelu w Czechach w pokojach 2-,3-osob. z łazienkami
  • ubezpieczenie KL i NNW

  Cena:

  Ilość uczestników 49-46 ucz. 45 – 40 ucz. 39 – 35 ucz. 34 – 30 ucz.
  Cena na osobę
  615,00 645,00 675,00 715,00

  Cena nie zawiera:

  • opłaty biletów wstępów: Budziszyn (Muzeum Serbołużyckie, Średniowieczna Wieża Ciśnień, Ażurowa Wieża Widokowa), Konningstain, Bastei, Pillnitz – ok. 30 euro i 160 KCZ

  Możliwości dodatkowo płatne :

  • 2,5-godzinny rejs statkiem parowym Bad Schandau – Pillnitz 16 euro

  wieden-15wieden-11wieden-1Olomuniec1Olomuniec3Olomuniec2


 • ZŁOTA PRAGA

  Hradczany * Ogroday Wallensteina * Most Karola * Zegar Orloj * Plac Wacława * Muzeum Figur Woskowych GREVIN

  PROGRAM:

  1 dzień – piątek

  Wyjazd godz. 13.00. Wieczorny przejazd do Pragi. Zakwaterowanie w hotelu*** w pokojach z łazienkami. Obiadokolacja z winem lub piwem. Wieczorny spacer po mieście. Nocleg.

  2 dzień – sobota

  śniadanie w hotelu godz. 7.30, wyjazd na zwiedzanie ok.8.30

  Wzgórze klasztorne na Strahovie. Hradczany: Katedra św.Wita,Wacława i Wojciecha, Stary Pałac Królewski na Hradczanach, Bazylika św.Jerzego, Złota Uliczka + 250 KCZ.

  Spacer po Ogrodach Wallensteina. Urzekające pięknem podzamcze Pragi czyli Mała Strana –dzielnica ambasad mieszczących się w malowniczych barokowych pałacach, kościół Św. Mikołaja – najokazalsza barokowa świątynia w Czechach, wyspa Kampa, Most Karola – najsłynniejszy średniowieczny most w Europie z galerią barokowych pomników, Rynek Starego Miasta z Ratuszem i słynnym zegarem astronomicznym Orloj, pomnik Jana Husa, gotycki kościół NMP przed Tynem.

  Nowość w Pradze: Muzeum Figur Woskowych GREVIN + 290 KCZ

  Obiadokolacja w stylowej restauracji z kuchnią czeską.

  Na życzenie grupy: przejazd na wieczorny pokaz „muzyka – światło – dźwięk” na Krzyżykowej Fontannie + 220 KCZ. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie nocleg.

  3 dzień – niedziela

  Śniadanie. Dalszy ciąg zwiedzania miasta, m.in.: Plac Wacława z pomnikiem św. Wacława – współczesna część Pragi, Koń w Lucernie – kontrowersyjne dzieło D.Cernego, współczesnego artysty. Brama Prochowa, perła praskiej secesji czyli Dom Miejski.

  Obiad z piwem lub innym napojem w restauracji.

  Wyjazd w drogę powrotną do kraju w godzinach popołudniowych. Powrót do Polski w późnych godzinach wieczornych.

  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

  W cenie:

  • transport autokarem, opieka pilota, zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem
  • wyżywienie: 3 obiady lub obiadokolacje ( zupa, II danie, piwo/wino lub inny napój ),
   2 śniadania w formie bufetu
  • 2 noclegi w hotelu**/*** w pokojach 2 oraz 3 osobowych z łazienkami lub typu studio
  • ubezpieczenie KL i NNW

  Cena:

  Ilość uczestników 49-46 ucz. 45 – 40 ucz. 39 – 35 ucz. 34 – 30 ucz.
  Cena na osobę
  535,00 560,00 590,00 630,00

  Cena nie zawiera:

  Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów:
  250 KCZ/os. bilet obejmuje wstępy: Katedra św.Wita,Wacława i Wojciecha,Stary Pałac Królewski na Hradczanach, Bazylika św.Jerzego, Złota Uliczka
  80 KCZ/os. Biblioteka na Strahovie
  290 KCZ/os. Muzeum Figur Woskowych GREVIN

  Możliwości dodatkowo płatne: Uroczysta obiadokolacja (zamiast zwykłej obiadokolacji w 2-im dniu) w stylowej restauracji przy muzyce na żywo z degustacją piwa ( 3 piwa na os.) lub napój bezalkoholowy + 80 PLN/os. lub pokaz „muzyka – światło – dźwięk” na Krzyżykowej Fontannie – 220 KCZ/os.

  wyjazd-firmowy-praga-widok-3wycieczki-weekend-praga-hradczany-3wycieczki-praga-strachov-bibliotekapraga-most-karola-5wyjazd-firmowy-praga-ogrody-wallensteina-1praga5_02

 • BERLIN – POCZDAM

  Pałacu Charlottenburg – Potsdamerplatz – Brama Brandenbuska – Wyspa Muzeów – Pałac Sanssouci – Pałac Cecilienhof

  PROGRAM:

  1 dzień – piątek

  Wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Berlina. Zwiedzanie Pałacu Charlottenburg – największej rezydencji Hohenzollernów, następnie przejazd na Potsdamerplatz, jeden z największych placów miasta, przykład nowoczesnej architektury ze szkła i stali. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Berlina.

  2 dzień – sobota

  Śniadanie. Przejazd do centrum Berlina, zwiedzanie miasta, w programie: Brama Brandenbuska, Reichstag, następnie spacer aleją Unter den Linden do wieży telewizyjnej i Alexanderplatz. W trakcie spaceru oglądanie z zewnątrz Uniwersytetu Humboldta, zbrojowni, Niemieckiej Opery Państwowej, barokowej katedry św. Jadwigi, pałacu Republiki oraz Czerwonego Ratusza. Następnie przejście na wyspę muzeów gdzie znajduje się jeden z najważniejszych kompleksów muzealnych świata obejmujący m.in.: Muzeum Pergamońskie z Wielkim Ołtarzem Zeusa i babilońską Bramą Isztar, Altes Museum, Neues Museum ze zbiorami sztuki egipskiej. W pobliżu Wyspy Muzeów znajduje się również Katedra Berlińska – Berliner Dom. Przejazd na nocleg i obiadokolację do hotelu.

  3 dzień – niedziela

  Śniadanie. Przejazd do Poczdamu, w programie: wspaniały Pałac i ogrody Sanssouci, Pałac Cecilienhof, gdzie odbyła się słynna Konferencja Poczdamska. Powrót do Polski w godzinach nocnych.

  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

  W cenie:

  • transport autokarem, opieka pilota, zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem
  • wyżywienie: 2 obiady lub obiadokolacje, 2 śniadania w formie bufetu
  • 2 noclegi w hotelu**/*** w pokojach 2 oraz 3 osobowych z łazienkami lub typu studio
  • ubezpieczenie KL i NNW

  Cena:

  Ilość uczestników 49-46 ucz. 45 – 40 ucz. 39 – 35 ucz. 34 – 30 ucz.
  Cena na osobę
  655,00 685,00 720,00 765,00

  Cena nie zawiera:

  Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – ok.40 euro

  BerlinBerlin-6Berlin-1Berlin-3Poczdam-Sanssouci-3

 • czechy-buchlovice

   

  CZECHY – jeżeli nie Praga to MORAWY – pogodni i życzliwi mieszkańcy, piękny, słoneczny region
  i, jak to mówią, rzut beretem! Przyciąga malowniczymi krajobrazami, uroczymi pałacami, widokiem winnic
  i smakiem wyśmienitych trunków. Doskonałe morawskie wina, zakupione w winnej piwniczce
  bezpośrednio od winiarza, to najlepsza pamiątka promująca ten region.
  Turystyczną atrakcją z pewnością jest także fenomen miasteczka i fabryki Baty jak również niezwykłość architektury Dušana Jurkovica – te wszystkie atrakcje i jeszcze wiele innych prezentujemy w naszych programach. Zapraszamy : )


 • Czechy: Wykwintne trunki, pałace i…Bata

  Kromieryż * Zlin* Mikulov * Znojmo * Buchlovice * Luchacovice * Vizovice

  PROGRAM:

  1 dzień

  Wyjazd z Polski w godzinach rannych, przejazd do Przejazd do KROMIERYŻA, gdzie arcybiskupi oraz biskupi ołomunieccy wybudowali swoją letnią rezydencję. Barokowy pałac razem z ogrodem kwiatowym jest wpisany na listę UNESCO. Zwiedzanie pałacowych piwnic winnych z przewodnikiem, połączone z degustacją win mszalnych. Możliwość zakupu win. W piwnicach zachowały się najstarsze fragmenty murów gotyckiego zamku z XIII wieku. Wino dojrzewa w zabytkowych beczkach różnej wielkości. Największa z nich ma pojemność 19 100 litrów, najstarsza pochodzi z roku 1805. przejazd do ZLINA (od 1949 do 1989 Gottvaldov). Zwiedzanie Ekspozycji „Idea Baty – Dziś fantazja, jutro rzeczywistość” w budynku nr 14 na terenie miasteczka Baty. To tutaj Tomasz Bata stworzył w okresie międzywojennym światowej sławy koncern obuwniczy. Bata był wizjonerem i twórcą nowych metod produkcji i organizacji pracy. W swojej fabryce wprowadził amerykańskie metody motywowania pracowników, stworzył też, niezwykły, jak na ówczesne czasy, program socjalny, kulturalny i edukacyjny. Zgromadzonych jest tu ponad tysiąc eksponatów, prezentujących dzieje zlínskich zakładów oraz historię rzemiosła obuwniczego. Zobaczymy też biuro dyrektora Baty, które znajdowało się w… windzie. Na najwyższym piętrze budynku znajduje się dostępny przez cały rok taras, z którego rozpościera się panoramiczny widok na kolonię batowskich domków. Zobaczymy także willę założyciela obuwniczego imperium, zbudowaną w latach 1909-1911. Obecnie w budynku mieści się Fundacja Tomasza Baty. Dziś firma Bata zatrudnia niemal 60 tysięcy pracowników w 60 krajach świata i sprzedaje milion par obuwia dziennie. Obiad i czas wolny. Przejazd do hotelu na nocleg.

  2 dzień

  Po śniadaniu przejazd do MIKULOVA – klejnotu południowych Moraw, ze wspaniałym zamkiem górującym nad miastem, wąskimi brukowanymi uliczkami i okolicami usianymi winnicami. Zwiedzimy barokowy zamek, stojący na wysokiej skale. Następnie piwnicę zamkową, w której wśród ekspozycji związanej z winiarstwem jest także renesansowa olbrzymia beczka na wino z roku 1643. Spacer uliczkami miasta, gdzie na głównym placu znajdują się bogato zdobione domy i mauzoleum książęcej rodziny Dietrichsteinów. Czas wolny na lunch. Przejazd do ZNOJMA, pięknego historycznego miasta, leżącego malowniczo nad rzeką Dyją. Zabytkowe centrum z licznymi kościołami, otoczone średniowiecznymi murami obronnymi, zachowało swój renesansowy styl. Pełno tu krętych uliczek, romantycznych widoków i malowniczych zakątków. Na trasie zwiedzania najstarszy miejski zabytek – romańska rotunda Marii Panny i św. Katarzyny z połowy XI w., następnie katedra św. Mikołaja z oryginalną barokową amboną w kształcie kuli ziemskiej i to, co szczególnie wyróżnia miasto czyli rozległe podziemia, których 30-kilometrowe korytarze ciągną się pod większością kamienic, ulic i placów w zabytkowym centrum miasta. Znojemskie podziemia znajdują się na kilku poziomach i stanowią jedną z najbardziej gęstych i najrozleglejszych sieci labiryntów podziemnych w Europie Środkowej. Podczas zwiedzania poznamy historię miasta, w tajemniczej podziemnej ekspozycji zobaczymy bajkowe postacie, pracownię alchemika, ożywione skały i przykładowe cele więzienne. Atmosferę tajemniczości wzmacniają dodatkowo efekty świetlne. Ciekawa jest sala sądowa, prezentująca sądownictwo średniowieczne, w której obecnie urządzono winotekę. Degustacja znakomitego znojemskiego wina i kolacja. Przejazd do hotelu na nocleg.

  3 dzień

  śniadanie i wyjazd do BUCHLOVIC – zwiedzanie pięknego barokowego pałacu, następnie przejazd do LUHACOVIC – słynnego uzdrowiska z pijalniami wód mineralnych oraz oryginalną architekturą zabudowań wg projektu Dušana Jurkovica, jednego z najwybitniejszych architektów słowackich. Przejazd do VIZOVIC i zwiedzanie firmy JELINEK z degustacją i możliwością zakupu wyrobów alkoholowych. W drodze powrotnej postój na obiad. Powrót w godzinach wieczornych.
  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

  W cenie:

  • transport autokarem, opieka pilota, zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem
  • wyżywienie: 3 obiady lub obiadokolacje, 2 śniadania
  • 2 noclegi w hotelu w pokojach 2-,3-osob. z łazienkami
  • ubezpieczenie KL i NNW

  Cena:

  Ilość uczestników 49-46 ucz. 45 – 40 ucz. 39 – 35 ucz. 34 – 30 ucz.
  Cena na osobę
  0,00 0,00 0,00 0,00

  Cena nie zawiera:

  • opłaty biletów wstępów do zwiedzanych obiektów – ok. 850 KCZ

  Czechy-Kromieryz-3Czechy-Kromieryz-2Czechy-KromieryzCzechy-Kromieryz-1Czechy-ZlinCzechy-Zlin-Batamikulov1czechy-buchlovice


 • Perełki Moraw Południowych

  Lednice * Valtice * Mikulov * Telc * Czeskie Budziejowice * Czeski Krumlov

  PROGRAM:

  1 dzień

  Wyjazd z Polski w godzinach rannych, przejazd do LEDNIC, zwiedzanie Zespołu Parkowo-Pałacowego Lednice-Valtice, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, będącego dawną posiadłością rodu Lichtensteinów. W XVIII i XIX wieku powstał tu wspaniały park rozciągający się między dwoma siedzibami rodowymi Lichtenszteinów – olśniewającą letnią rezydencją w Lednicach i imponującym pałacem barokowym w VALTICACH. Na terenie całego parku spotka się piękne, romantyczne budowle, a także największy na świecie (poza krajami muzułmańskimi) minaret. Przejazd do MIKULOVA, klejnotu południowych Moraw, ze wspaniałym zamkiem górującym nad miastem oraz wąskimi brukowanymi uliczkami. Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Mikulowa. Nocleg w Mikulowie.

  2 dzień

  7.30 Śniadanie. Przejazd do miejscowości TELC, zaliczanej do najpiękniejszych miast renesansowych w Europie, spacer po Starym Mieście, zwiedzanie renesansowego zamku. Dalsza podróż do CZESKICH BUDZIEJOVIC. Obiadokolacja i nocleg w Czeskich Budziejowicach.

  3 dzień

  7.30 Śniadanie, przejazd do CZESKIEGO KRUMLOVA, malowniczego miasteczka wpisanego na listę UNESCO. Spacer po Starym Mieście z wąskimi, brukowanymi uliczkami i kamienicami ozdobionymi freskami i attykami. Największą atrakcją Czeskiego Krumlova jest górujący nad miastem zamek. Wśród eksponatów szczególne wrażenie robi szczerozłota karoca Eggenbergów. Obiad w trakcie zwiedzania. Powrót w późnych godzinach wieczornych.
  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

  W cenie:

  • transport autokarem, opieka pilota, zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem
  • wyżywienie: 3 obiady lub obiadokolacje, 2 śniadania
  • 2 noclegi w hotelu w pokojach 2-,3-osob. z łazienkami
  • ubezpieczenie KL i NNW

  Cena:

  Ilość uczestników 49-46 ucz. 45 – 40 ucz. 39 – 35 ucz. 34 – 30 ucz.
  Cena na osobę
  530,00 555,00 580,00 615,00

  Cena nie zawiera:

  • opłaty biletów wstępów do zwiedzanych obiektów – ok. 350 KCZ

  lednice1telcz2telcz1mikulov2Czeski KrumlovCzeski Krumlov

 • budapeszt-4

   

  WĘGRY – piękny, słoneczny kraj i uśmiechnięci ludzie. Polskiemu turyście kojarzy się przede wszystkim z wyśmienitym winem, wyjazdami nad Balaton, basenami termalnymi w malowniczych grotach i urokliwą stolicą BUDAPESZTEM. Polacy lubią jeździć na Węgry by zaczerpnąć nieco tamtejszych klimatów
  a ponieważ to całkiem niedaleko więc nawet w piątek po pracy można wyskoczyć ; )
  Nasze propozycje to ciekawe programy łączące relaks ze zwiedzaniem i degustacją wspaniałych win. Można oczywiście więcej i inaczej…..jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.


 • BUDAPESZT

  Wzgórze Gellerta * Wzgórze Zamkowe * Vaci Utca * Wyspa Małgorzaty

  PROGRAM:

  1 dzień

  Wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Budapesztu. Wjazd na wzgórze Gellerta, z którego roztacza się malowniczy widok na panoramę miasta, wieczorny spacer ulicami naddunajskiej metropolii. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Budapeszcie.

  2 dzień

  7.30 śniadanie i zwiedzanie Budapesztu, W programie m.in. Parlament, Wzgórze Zamkowe na którym znajduje się najstarsza część miasta wraz z Zamkiem Królewskim, Basztami Rybackimi, Kościołem Macieja, następnie słynne mosty Budapesztu: Most Wolności, Most Łańcuchowy i Most Elżbiety, Bazylika, w której przechowywana jest najważniejsza relikwia Węgrów – zasuszona dłoń króla św. Stefana. Spacer po największym deptaku w Budapeszcie – VACI UTCA, przy którym znajduje się mnóstwo restauracji i sklepów z pamiątkami, czas wolny. Przejazd na Plac Bohaterów (dla chętnych możliwość zwiedzania Muzeum Sztuk Pięknych (1900 HUF), w którego zbiorach znajdują się dzieła m.in. Leonarda da Vinci, Rembrandta, Rafaela, Dürera, a także impresjonistów francuskich i malarzy XX wieku), spacer po parku Varosliget, obiadokolacja i nocleg w Budapeszcie.

  3 dzień

  7.30 śniadanie i objazd Wyspy MAŁGORZATY (1050 HUF), podczas którego można obejrzeć m.in.: ruiny KLASZTORU DOMINIKANEK oraz TEATR LETNI. Obiad i wyjazd w kierunku Polski ok. godz. 12.00, powrót w godzinach wieczornych.
  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

  W cenie:

  • transport autokarem, opieka pilota, zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem
  • wyżywienie: 3 obiady lub obiadokolacje, 2 śniadania
  • 2 noclegi w hotelu w pokojach 2-,3-osob. z łazienkami
  • ubezpieczenie KL i NNW

  Cena:

  Ilość uczestników 49-46 ucz. 45 – 40 ucz. 39 – 35 ucz. 34 – 30 ucz.
  Cena na osobę
  540,00 565,00 595,00 635,00

  Cena nie zawiera:

  • opłaty biletów wstępów do zwiedzanych obiektów – ok. 9050 HUF

  budapeszt-1budapeszt-5budapeszt-3Budapeszt-GellertBudapeszt


 • BUDAPESZT – SZENTENDRE – ESZTERGOM

  Wzgórze Gellerta * Wzgórze Zamkowe * Vaci Utca * Klimatyczne uliczki Szentendre * Zakole Dunaju i Esztergom

  PROGRAM:

  1 dzień

  Wyjazd w godzinach rannych, przejazd do Budapesztu. Wjazd na wzgórze Gellerta, panorama miasta, wieczorny spacer ulicami naddunajskiej metropolii. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Budapeszcie.

  2 dzień

  7.30 śniadanie i zwiedzanie Budapesztu, W programie m.in. Parlament, Wzgórze Zamkowe na którym znajduje się najstarsza część miasta wraz z Zamkiem Królewskim, Basztami Rybackimi, Kościołem Macieja, następnie słynne mosty Budapesztu: Most Wolności, Most Łańcuchowy i Most Elżbiety, Bazylika, w której przechowywana jest najważniejsza relikwia Węgrów – zasuszona dłoń króla św. Stefana. Spacer po największym deptaku w Budapeszcie – VACI UTCA, przy którym znajduje się mnóstwo restauracji i sklepów z pamiątkami, czas wolny. Przejazd na Plac Bohaterów (dla chętnych możliwość zwiedzania Muzeum Sztuk Pięknych (1900 HUF), w którego zbiorach znajdują się dzieła m.in. Leonarda da Vinci, Rembrandta, Rafaela, Dürera, a także impresjonistów francuskich i malarzy XX wieku), spacer po parku Varosliget, obiadokolacja i nocleg w Budapeszcie.

  3 dzień

  7.30 śniadanie i przejazd do Szentendre – malowniczego miasteczka położonego 20 km na północ od Budapesztu na zboczach naddunajskich wzgórz. Niepowtarzalny charakter temu miejscu nadają wąskie i kręte uliczki, piękne kościółki, małe i nastrojowe kafejki. Następnie przejazd do Esztergom (po polsku Ostrzyhom), zabytkowego miasta w północnych Węgrzech, położonego na malowniczej wysokiej skarpie w zakolu Dunaju, będącego kolebką węgierskiego katolicyzmu. Górująca nad miasteczkiem Bazylika – arcydzieło węgierskiego klasycyzmu jest największą świątynią na Węgrzech. W trakcie zwiedzania obiad i dalsza podróż w kierunku Polski, przyjazd w godzinach wieczornych.
  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

  W cenie:

  • transport autokarem, opieka pilota, zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem
  • wyżywienie: 3 obiady lub obiadokolacje, 2 śniadania
  • 2 noclegi w hotelu w pokojach 2-,3-osob. z łazienkami
  • ubezpieczenie KL i NNW

  Cena:

  Ilość uczestników 49-46 ucz. 45 – 40 ucz. 39 – 35 ucz. 34 – 30 ucz.
  Cena na osobę
  605,00 630,00 665,00 710,00

  Cena nie zawiera:

  • opłaty biletów wstępów do zwiedzanych obiektów – ok. 9050 HUF

  budapeszt-4budapeszt-7budapeszt-5Budapesztesztergom_czardaSzentendre1


 • EGER – MISZKOLC TAPOLCA – TOKAJ

  Dolina Pięknej Pani * Muzeum Marcepanu * Kąpieliska termalne w grotach *
  Piwniczki winne

  PROGRAM:

  1 dzień

  Wyjazd ok. godz. 13.00 przejazd do EGERU do Doliny Pięknej Pani, której główną atrakcją jest mnogość winiarni i lokali z możliwością degustacji i zakupu wszystkich miejscowych rodzajów trunków. Wieczorem obiadokolacja przy węgierskiej muzyce na żywo połączona z degustacją wina. Przejazd do hotelu, nocleg.

  2 dzień

  8.00 śniadanie i zwiedzanie EGERU – spacer po pięknym barokowym miasteczku, zwanym często „węgierskim Krakowem”, w programie: klasycystyczna bazylika, turecki minaret, kościół Minorytów, Plac Dobo. Wizyta Muzeum Marcepanu – zwiedzanie z możliwością zakupów. Przejazd do MISZKOLC TAPOLCApobyt na kąpieliskach termalnych znajdujących się w grotach skalnych, kąpiele w pięknie oświetlonych komorach w wodzie o temp 28-35 stopni.Na terenie obiektu znajdują się również restauracja, bufet oraz park zabaw dla najmłodszych. Wieczorem obiadokolacja i nocleg w Miszkolcu.

  3 dzień

  7.30 śniadanie i dopołudniowy pobyt na kąpieliskach termalnych. Przejazd do TOKAJU. Zwiedzimy piwnice Rakoczi, w tym Salę Rycerską, w której w 1526 roku Janos Zapolyegi został ogłoszony królem węgierskim. W trakcie zwiedzania można odpłatnie skorzystać z degustacji lokalnych win. W trakcie zwiedzania obiad i podróż w kierunku Polski, przyjazd w godzinach wieczornych.
  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

  W cenie:

  • transport autokarem, opieka pilota, zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem
  • wyżywienie: 3 obiady lub obiadokolacje (w tym jedna z muzyką węgierską i winem), 2 śniadania
  • 2 noclegi w hotelu w pokojach 2-,3-osob. z łazienkami
  • ubezpieczenie KL i NNW

  Cena:

  Ilość uczestników 49-46 ucz. 45 – 40 ucz. 39 – 35 ucz. 34 – 30 ucz.
  Cena na osobę
  ,00 ,00 ,00 ,00

  Cena nie zawiera:

  • opłaty biletów wstępów do zwiedzanych obiektów – ok. 10.000 HUF
  • Termy: Ważne aby mieć ze sobą monetę – 100 forintów, służy ona do zamknięcia szafki i wyjęcia swojego klucza. Dobrze zaopatrzyć się w nią wcześniej bo może być problem z rozmienieniem pieniędzy na miejscu.

  eger-widokegereger-minaretMiskolctapolca_Barlangfurdoeger-1eger-winnca-1

 • lednice1

   

  Niezwykłe historie, malownicze widoki, ciekawe trasy i urzekające zabytki – to nasze propozycje na krótkie 3-dniowe wypady po pracy i nie tylko. Zadbamy również o Państwa wypoczynek i dobry
  humor po zwiedzaniu, zapraszając na posiłki do oryginalnych stylowych lokali. Proponując 3-dniowe
  wycieczki do Niemiec i Czech wybieramy atrakcyjne i nietuzinkowe trasy ale cenimy Państwa uwagi
  i sugestie dostosowując programy do wymagań naszych Klientów.


 • Budziszyn i Szwajcaria Czesko-Saksońska

  PROGRAM:

  1 dzień – piątek

  Wyjazd godz. 7.00. Przejazd do Budziszyna(Bautzen) i zwiedzanie miasta: Stare Miasto, Katedra św. Piotra, Zamek Ortenburg (Muzeum Serbołużyckie), Rynek – Ratusz, Ulica Bogata wraz z Krzywą Wieżą, Średniowieczna Wieża Ciśnień – Alte Wasserkunt, Ażurowa Wieża Widokowa (Löbauer Berg). Wizyta w Muzeum Musztardy z możliwością zakupu słynnych budziszyńskich musztard.Obiadokolacja i wieczorny spacer po mieście. Przyjazd na nocleg.

  2 dzień – sobota

  08.00 – śniadanie i wyjazd do Szwajcarii Czesko-Saksońskiej – malowniczej krainy wspaniałych formacji skalnych, górujących nad Łabą. W programie zwiedzania:

  • Wędrówka po Parku Narodowym „Sächsische Schweiz“ do Bastei – niepowtarzalnego labiryntu skalnego, zaliczanego do najpiękniejszych punktów widokowych Europy. Przejście przez wyjątkowy most skalny, rozciągnięty ponad wąwozem Mardertelle.
  • Zamek i ogrody Pilnitz – letnia rezydencja Augusta Mocnego
  • Twierdza Königstein – niezdobyta forteca górska, która przez wieki strzegła granic Saksonii. Później przekształcona w najlepiej strzeżone więzienie.

  18.00 – przyjazd na obiadokolację i nocleg w Czechach.

  3 dzień – niedziela

  08.00 – śniadanie i wykwaterowanie z obiektu. 09.00 – przejazd do Hřensko i wejście na teren Parku Narodowego: piaskowcowe formy skalne, największa w Europie skalna brama (most) – Brama Pravcicka

  • Czas wolny i obiad w Hřensko
  • Przejazd z miejscowości Bad Schandau specjalnym tramwajem do Kirnitzschtal (dolina Kirnitzsch) aż do wodospadów Lichtenhainer Wasserfall gdzie niewielki wodospad zamienia się co pewien czas w huczną kaskadę a wytryskom wody towarzyszą dźwięki wagnerowskiej symfonii. Spacer po „krowiej dolinie” do bramy skalnej i wejście małymi schodkami do „raju” na punkt widokowy.

  Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w późnych godzinach nocnych.

  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

  W cenie:

  • transport autokarem, opieka pilota, zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem
  • wyżywienie: 3 obiady lub obiadokolacje, 2 śniadania
  • 1 nocleg w hotelu w Budziszynie w pokojach 2-,3-osob. z łazienkami
  • 1 nocleg w hotelu w Czechach
  • ubezpieczenie KL i NNW

  Cena:

  Ilość uczestników 49-46 ucz. 45 – 40 ucz. 39 – 35 ucz. 34 – 30 ucz.
  Cena na osobę
  615,00 645,00 675,00 715,00

  Cena nie zawiera:

  • opłaty biletów wstępów bilety wstępu: Budziszyn (Muzeum Serbołużyckie, Średniowieczna Wieża Ciśnień, Ażurowa Wieża Widokowa), Konningstain, Bastei, Pillnitz – ok. 30 euro i 160 KCZ

  Możliwości dodatkowo płatne :

  • 2,5-godzinny rejs statkiem parowym Bad Schandau – Pillnitz 16 euro

  budziszynBudziszyn1Szwajcaria czesko-saksonskaSzwajcaria_saksNiemcy-pillnitz2Szwajc-czeska-Mala_Pravc_bramaSzwajc-czeska1


 • Morawy Południowe i Ołomuniec

  Mikulov – Zamek Lichtensteinów w Lednicach – Valtice – Ołomuniec

  PROGRAM:

  1 dzień – piątek

  Wyjazd godz. 13.00. Przejazd do Mikulova, klejnotu południowych Moraw, ze wspaniałym zamkiem górującym nad miastem oraz wąskimi brukowanymi uliczkami. Kolacja i wieczorny spacer po miasteczku. Nocleg w hotelu w Mikulowie.

  2 dzień – sobota

  7.30 śniadanie i przejazd do Lednic, zwiedzanie Zespołu Parkowo-Pałacowego Lednice-Valtice, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, będącego dawną posiadłością rodu Lichtensteinów. W XVIII i XIX wieku powstał tu wspaniały park rozciągający się między dwoma siedzibami rodowymi Lichtenszteinów – olśniewającą letnią rezydencją w Lednicach i imponującym pałacem barokowym w Valticach. Na terenie całego parku spotka się piękne, romantyczne budowle, a także największy na świecie (poza krajami muzułmańskimi) minaret.
  W trakcie zwiedzania obiad i przejazd do hotelu na nocleg.

  3 dzień – niedziela

  7.30 śniadanie i wyjazd w kierunku Ołomuńca jednego z najpiękniejszych miast Czech – miasto posiada aż dwa rynki: Górny i Dolny. XIX wieczny ratusz, zabytkowe kamienice, 35 metrowa kolumna Trójcy Przenajświętszej (wpisana na listę UNESCO w 2000 r.). Słynne Ołomunieckie fontanny, stojące w różnych częściach starówki, nadają miastu niespotykanie przyjemną atmosferę. Kościół św. Maurycego, posiadający organy budowane przez przedstawiciela rodu Englerów – sławnej rodziny organmistrzów. Podkreśleniem szczególnej atmosfery miasta jest neogotycka katedra św. Wacława, z największą na Morawach wieżą (ok. 104 metry). W trakcie zwiedzania obiad. Wyjazd ok.godz. 17.00. Powrót w godzinach wieczornych.
  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

  W cenie:

  • transport autokarem, opieka pilota, zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem
  • wyżywienie: 3 obiady lub obiadokolacje, 2 śniadania
  • 2 noclegi w hotelu w pokojach 2-,3-osob. z łazienkami
  • ubezpieczenie KL i NNW

  Cena:

  Ilość uczestników 49-46 ucz. 45 – 40 ucz. 39 – 35 ucz. 34 – 30 ucz.
  Cena na osobę
  510,00 530,00 560,00 580,00

  Cena nie zawiera:

  • opłaty biletów wstępów do zwiedzanych obiektów – ok. 350 KCZ

  mikulov1mikulov2lednice1lednice3lednice2valtice_salon_win

Oferowane przez nas wycieczki zagraniczne dla firm to wyjazdy, na których Ty i Twoi pracownicy możecie połączyć przyjemne z pożytecznym. Po pierwsze zrelaksujecie się z daleka od miejsca pracy, telefonów klientów, bycia w ciągłym napięciu. Po drugie poznacie się lepiej, dzięki czemu po powrocie do biura będzie Wam się pracowało przyjemniej. I wreszcie po trzecie – zacieśnicie więzi, poznacie swoje mocne i słabe strony, stworzycie zgrany i mocny team.

Wyjazdy zagraniczne dla firm to sposób na zatrzymanie wartościowych pracowników. Dzisiejszy rynek pracy jest rynkiem pracownika – nikogo nie dziwią już częste zmiany firm i kierowanie się otrzymywanymi benefitami. Zagraniczne wycieczki dla firm sprawiają, że pracownicy stają się „służbową rodziną”, wspierają się nawzajem, a kiedy organizacja ma lepsze bądź gorsze czasy, wszyscy czują się za ten stan odpowiedzialni po równo. Można wręcz powiedzieć, że zagraniczne wycieczki dla firm – w wysokiej klasy hotelach i z pełnym wyżywieniem – to odświętne wyjazdy integracyjne w wersji premium.

Zagraniczne wycieczki dla grup zorganizowanych

Na wyjazd skierowany do większej liczby ludzi mogą się zdecydować nie tylko pracownicy firm. Wycieczki dla grup zorganizowanych to świetna propozycja także dla uczniów szkół, członków klubów i kółek tematycznych, a nawet paczek przyjaciół. Przykładowo na takie wycieczki grupowe zagraniczne mogą udać się bliscy znajomi z liceum czy studiów, którzy po zakończeniu edukacji rozjechali się po całej Polsce – a może nawet świecie! – i są stęsknieni za rzeczywistym kontaktem. W końcu ileż można rozmawiać przez komunikatory internetowe, prawda? :-)

Oferujemy wycieczki zagraniczne dla grup zorganizowanych, podczas których Ty i reszta ekipy podróżników zapomnicie o codzienności. Tutaj królują relaks i spokój. Zwiedzicie nowe miasta, malownicze uliczki i place. Zatopicie się w miejscowej kulturze i skosztujecie oryginalnych dań przygotowywanych według tradycyjnych przepisów. Odwiedzicie też najsłynniejsze muzea, galerie i inne miejsca, bez zwiedzenia których wprost nie można wyjechać z danego kraju. Z wycieczki dla grup zorganizowanych wrócicie z szerokimi uśmiechami i masą cudownych zdjęć!

Wyjazdy zagraniczne dla firm i klubów jako nagroda

Prowadzisz firmę lub jesteś przewodniczącym klubu tematycznego? Jako nagrodę za wyniki bądź prezent na szczególną okazję możesz podarować podopiecznym zagraniczne wycieczki dla firm/grup zorganizowanych. Przeżycia są o wiele więcej warte niż przedmioty – tysięczny kubek w kolekcji, kolejny t-shirt z nazwą firmy, oklepana książka o marketingu. Wybierz jedno ulubionych państw – Węgry, Niemcy czy Czechy – oraz plan wyjazdu. Możesz zdać się w pełni na nas (mamy gotowe scenariusze na wycieczki zagraniczne dla firm) albo zaproponować coś od siebie.

Co istotne, wycieczki dla grup zorganizowanych nie wymagają nagłego przeorganizowania całego życia. Trwają tylko trzy dni, z czego dwa obejmują weekend. W przypadku wyjazdów innych niż firmowe to ogromny plus, ponieważ na wycieczki grupowe zagraniczne wystarczy wziąć jeden dzień wolny – piątek. Z kolei w przypadku wyjazdów firmowych nie trzeba zamykać oddziału, dzięki czemu klienci nie będą odbijać się od drzwi.

I jak, wiesz już, które wycieczki dla firm/grup wybierzesz Ty?