Wycieczki dla szkół

blog_1596192976-0 — kopia

Nasza oferta jest wciąż aktualizowana     i uzupełniana nowymi programami:

 

Dlaczego z nami?

  • Mamy ponad 27-letnie doświadczenie
  • Organizacją imprez turystycznych     zajmujemy się od 1992r.
  • Posiadamy Licencję Organizatora     Turystyki Nr 531 wydaną przez       Marszałka Województwa Śląskiego
  • Nasi pracownicy, piloci, przewodnicy to ludzie z pasją i dużą wiedzą
  • programy ciekawe, niebanalne, pisane także na zamówienie

Kontakt z naszym biurem:

  • pod nr tel. 604 976 432 ; 32 299 91 49
  • na e-mail: biuro@artus.biz.pl            Zapraszamy!

 

Wycieczki dla szkół to jeden z najchętniej wykorzystywanych sposobów na urozmaicenie codzienności uczniów i nauczycieli. Nie od dziś wiadomo, że najlepiej uczmy się przez zabawę i dzięki emocjom, dlatego tak ważne jest organizowanie wycieczek szkolnych dla wszystkich uczniów. Warto, aby takie wyjazdy były jak najlepiej dopasowane do aktualnego wieku uczestników, a także do ich zainteresowań. W biurze podróży Artus proponujemy Państwu bogatą ofertę wycieczek szkolnych w najpiękniejszych zakątkach Polski. Kilkudniowe wyjazdy będą doskonałą okazją do integracji pomiędzy uczniami, a także do zrealizowania tematów z programu nauczania w niecodzienny sposób.

Dlaczego warto zabrać uczniów na wycieczkę szkolną?

Wycieczka dla szkół to dla wielu dzieci obowiązkowy punkt w planie roku szkolnego. Najmłodsi i nieco starsi uczniowie z niecierpliwością czekają na możliwość spędzenia czasu z kolegami. Wycieczka dla szkoły to także okazja do odkrycia całkiem nieznanych dotychczas miejsc i to bez konieczności czekania na wakacje. Poza tym, zabierając uczniów na profesjonalnie zorganizowaną wycieczkę dla szkół, dajemy im szansę na lepsze poznanie się i zacieśnienie łączących ich przyjaźni. Zmiana otoczenia, w którym odbywa się nauka, jest też doskonałym bodźcem dla młodych, chłonnych umysłów uczniów, którzy z pewnością przywiozą z tej wycieczki wiele wspomnień i praktycznej wiedzy.

Bogata oferta wycieczek dla szkół

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo gotowe programy wycieczek dla szkół organizowanych pod Tatrami, na Śląsku, a także w centrum Polski. Wraz z uczniami i nauczycielami chętnie na nowo odkryjemy Warszawę albo przeniesiemy się do świata zakopiańskich legend o doskonale znanym zbójniku Sabale. Dwu lub trzydniowe wycieczki do Wrocławia pozwolą spojrzeć na miasto mostów z całkiem nowej perspektywy, a także przekonać się, że figurki krasnali to jedynie przedsmak tamtejszych atrakcji. Dzięki wycieczce dla szkół w Kotlinie Kłodzkiej, uczniowie dostaną szansę aktywnego spędzenia czasu na łonie natury.

Za każdym razem w cenie wycieczki znajduje się przejazd komfortowym autokarem, ubezpieczenie, wyżywienie, a w przypadku wycieczek kilkudniowych także nocleg w wybranych ośrodkach.

Wybierz wycieczki dla szkół od Artus

Biuro podróży Artus funkcjonuje od 1992 roku. To właśnie ta wieloletnia tradycja sprawia, że nasze wycieczki dla szkół są organizowane na najwyższym poziomie. Program każdej wycieczki jest ustalany indywidualnie, z kadrą nauczycielską, a wykwalifikowani przewodnicy przez cały czas przekazują uczestnikom ciekawe informacje na temat odwiedzanych terenów. Najlepszym potwierdzeniem wysokich kwalifikacji pracowników biura podróży Artus jest przyznanie nam Licencji Organizatora Turystyki. Na prośbę szkoły istnieje także możliwość zaplanowania wycieczki „szytej na miarę”. Wówczas wszystkie szczegóły są dopasowywane do potrzeb grupy, a w grę wchodzi organizacja dodatkowych atrakcji, takich jak wizyta w teatrze im. Stanisława Ignacego Witkiewicza czy w jednej z najpiękniejszych polskich jaskiń.

A biurze podróży Artus organizujemy również wycieczki dla firm i grup. To doskonały pomysł na integrację pracowników poza biurem, co z pewnością pozytywnie wpłynie na cały zespół i poprawi funkcjonowanie firmy.