Giżycko – Ośrodek Wypoczynkowy AZS Wilkasy

Mazury to pod względem przyrodniczym i turystycznym najbardziej zachwycający region Polski. Jego niewątpliwą atrakcją są tysiące jezior, dzięki którym mazury stają się idealny miejscem do żeglowania, organizowania spływów kajakowych i wszelkich odmian wodnej rekreacji.

Ośrodek Wypoczynkowy AZS Wilkasy – Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego położony jest na zachodnim brzegu jeziora Niegocin w miejscowości Wilkasy. To jedyny w swoim rodzaju całoroczny kompleks wypoczynkowo – konferencyjny, oferujący bogatą bazę sportowo – rekreacyjną oraz nowoczesne Centrum Rehabilitacji & SPA.

Do dyspozycji gości: 64 komfortowo wyposażone pokoje 2,3 i 4 osobowe z tarasami z widokiem na jezioro, klimatyzowana siłownia, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi, port jachtowy, wypożyczalnia sprzętu pływającego i turystycznego, największy na Mazurach kompleks kortów i boisk sportowych

Ośrodek uprawniony jest do przyjmowania osób:

  • kobiety po mastektomii
  • z chorobami układu moczowo-płciowego
  • z chorobami układu pokarmowego
  • z cukrzycą
  • z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
  • z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich
  • ze schorzeniami metabolicznymi
  • ze schorzeniami układu krążenia
  • z upośledzeniem umysłowym

Baza zabiegowa:

Krioterapia, masaż i drenaż limfatyczny, presoterapia, hydroterapia, elektroterapia, sonoterapia, światłolecznictwo, terapia polem magnetycznym, ćwiczenia na przyrządach, kinesiotaping

Turnusy rehabilitacyjne 2020

artus-giżycko-wilkasy-cennik

PAKIET OBEJMUJE: 13 noclegów – 10 dni zabiegowych, wyżywienie 3 posiłki dziennie od kolacji  w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant (śniadania i kolacje – stół szwedzki), badanie lekarskie kwalifikujące do zabiegów, 4 zabiegi dziennie z zakresu fizjoterapii, 1 zabieg relaksacyjny dziennie dla opiekuna (do wyboru: BOA, Magneto stymulacja, PRAGMA), SPA (basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa), FITNESS (siłownia, sala fitness), REKREACJA (rowery, kajaki, sprzęt do nordic walking, tenis stołowy), parking.

W programie turnusów rehabilitacyjnych między innymi: poranna gimnastyka (w tym 2 razy podczas pobytu zajęcia w basenie), wieczorek zapoznawczy i pożegnalny, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wieczorki filmowe, wieczorki z kasynem, aerobik – zumba, nordic walking, tenis stołowy.

Opłata miejscowa 2 zł/osoba/doba.

Dzieci do 3 roku życia – nocleg bezpłatnie, jeżeli nie zajmują oddzielnego łóżka, możliwość wykupienia 1/2 wyżywienia 25 zł/ dziecko / doba*, dzieci 4-12 lat z 1/2 wyżywienia – rabat 30% od ceny opiekuna.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DCIM100MEDIADJI_0467.JPG

artus-giżycko-wilkasy-3

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

artus-giżycko-wilkasy-4artus-giżycko-wilkasy-5artus-giżycko-wilkasy-6artus-giżycko-wilkasy-9