Ustka – Uzdrowisko Ustka Sanatorium Radość

Ustka posiada bogate złoża borowin i źródła solankowe. Została uznana za ekologicznie czyste miasto i uzyskała statut uzdrowiska. Dziś ściągają do niej licznie alergicy, astmatycy i osoby z chorobami tarczycy oraz reumatyzmem. Uzdrowisko świadczy usługi m.in. w zakresie przyrodolecznictwa, wykonując takie zabiegi (zarówno lecznicze jak i typu „spa”), jak chociażby inhalacje, masaże, okłady borowinowe, okłady z ciepłych kamieni itp.

Głównym atutem „Radości” jest jej położenie w centrum traktu spacerowego przy promenadzie nadmorskiej. W odległości nie większej niż 100 metrów znajdują się: plaża, port, latarnia morska, muszla koncertowa, restauracje oraz Zakład Przyrodoleczniczy.
Stąd wszędzie jest blisko, dzięki czemu nasze kwatery i pokoje przygotowane w tym domu sanatoryjnym cieszą się zwłaszcza zainteresowaniem osób, które aktywniej spędzają wolny czas.

Ośrodek posiada pokoje 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV-Sat, stołówkę (diety wg wskazań lekarzy), kawiarnię, salę gimnastyczną, sale TV, sprzęt do ćwiczeń rehabilitacyjnych, gabinet lekarski i pielęgniarski czynny całodobowo, gabinet masażu leczniczego, parking.

Ośrodek uprawniony jest do przyjmowania osób ze schorzeniami:

  • z dysfunkcją narządu ruchu (z wyłączeniem osób poruszających się na w. inwalidzkich)
  • ze schorzeniami układu krążenia
  • ze schorzeniami układu oddechowego
  • kobiety po mastektomii

Baza zabiegowa z zakresu:

  • wodolecznictwa, ciepłolecznictwa
  • światłolecznictwa, masażu leczniczego
  • elektro- i magnetoterapii, laseroterapii
  • krioterapii oraz leczenia ruchem

perłlaTurnusy rehabilitacyjne 2019
W cenie pakietu
Cena 1 noclegu, pobyt wyłącznie 14 dniowy (doba hotelowa obowiązuje od godziny 1200, do godziny 1000)
całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
dwa badania lekarskie (wstępne i końcowe – dla uczestnika)
opiekę pielęgniarską
dla uczestnika 20 zabiegów leczniczych, zaordynowanych przez lekarza dla schorzenia będącego podstawą wystawienia skierowania na leczenie (zabiegi wykonywane są od poniedziałku do soboty w Zakładach Przyrodoleczniczych)
opiekun bez zabiegów


Ustka - Radość pokójUstka - Radość stołówkaUstka morze2Ustka morze