Wczasy i turnusy rehabilitacyjne w Polsce

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Wczasy rehabilitacyjne nad morzem to doskonały sposób na połączenie wypoczynku niezbędnego każdemu człowiekowi i procesu leczniczego – jakże ważnego dla powrotu do zdrowia. Morze stanowi najpopularniejszą destynację rehabilitacyjną, ponieważ właśnie tam na urlopowicza czekają cisza, spokój, kontakt z naturą, powietrze bogate w sól i jod, z jednej strony słoneczne plaże, z drugiej zaś zacienione zakątki. To ważne, by wybrać miejscowość i ośrodek położone na uboczu, zapewniające prywatność i pozwalające się wyciszyć, odciąć od zgiełku i pędu codziennego życia.

Nasza firma oferuje turnusy rehabilitacyjne nad morzem w miejscowościach takich jak Ustronie Morskie, Sianożęty, Dźwirzyno, Sarbinowo, Ustka, Kołobrzeg czy Świnoujście. Ponadto w niektórych miejscowościach współpracujemy z kilkoma ośrodkami – możesz wybrać ten, którego warunki pobytu odpowiadają Ci najbardziej. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne dla seniorów, turnusy rehabilitacyjne dla dzieci, wczasy dla kobiet i mężczyzn po operacjach, zabiegach czy w trakcie długiego procesu leczenia.

Turnusy rehabilitacyjne w górach

Kogo nie ciągnie do wielkiej słonej wody, ten może znaleźć wyciszenie i relaks w cieniu malowniczych polskich gór. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne w górach położonych w miejscowościach takich jak Kudowa Zdrój, Lądek Zdrój, Brenna, Szczyrk, Ustroń, Krynica Zdrój, Bukowina Tatrzańska, Zakopane czy Rabka Zdrój. To piękne i ustronne miejsca, w których wybierzesz się na spacer, zmierzysz z wolną przestrzenią, zbliżysz do natury. Ponadto cenne podziemne źródła wody napełnią Cię witaminami i minerałami, przyspieszając rekonwalescencję.

Tutaj również zapewniamy turnusy rehabilitacyjne dla seniorów i turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Na pobyt rehabilitacyjny może zdecydować się osoba dorosła dowolnej płci, kwalifikująca się do pobytu w wybranym ośrodku – listę wskazań znajdziesz po kliknięciu nazwy ośrodka. Natomiast jeżeli preferujesz pobyt w górach, ale wcale nie chcesz rezygnować z przyjemności kąpieli, wybierz turnusy rehabilitacyjne z basenem. Koniecznie sprawdź, czy dany ośrodek dysponuje basenem.

Turnusy rehabilitacyjne dla seniorów, dzieci i dorosłych – inne lokalizacje

Nie umiesz się zdecydować pomiędzy turnusem rehabilitacyjnym nad morzem a wczasami w górach? A może nie przepadasz za tymi lokalizacjami? Nic straconego, ponieważ możemy Ci zaproponować doskonały pobyt rehabilitacyjny w zupełnie innym regionie Polski. O sławetnym już Ciechocinku na pewno słyszałeś – turnusy rehabilitacyjne dla seniorów w tym mieście przeszły wręcz do legendy! Jeżeli jednak masz ochotę zwiedzić tereny, na których jeszcze nie byłeś bądź które cieszą się mniejszą popularnością, a tym samym gwarantują większą prywatność i spokój, rozważ ośrodki dostępne w miejscowościach Busko Zdrój, Giżycko, Nałęczów, Zagnańsk.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Udaj się na swoje wymarzone wczasy rehabilitacyjne i wróć do domu wypoczęty, weselszy, a przede wszystkim zdrowszy. Jeśli zaś masz pytania – o same turnusy rehabilitacyjne, kwalifikacje do pobytu, sprawy organizacyjne czy atrakcje na miejscu – zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość.