MORZE

Wczasy rehabilitacyjne nad morzem dopasowane do Ciebie

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem to wyjazdy nie tylko wypoczynkowe, relaksacyjne. Oczywiście wczasowicze powinni wypocząć, ale jednocześnie nabrać sił i wrócić do zdrowia po chorobie, operacji czy zabiegu, a nawet jeszcze w trakcie choroby. Wczasy z rehabilitacją nad morzem stanowią element rekonwalescencji bądź poprawy kondycji organizmu w przebiegu choroby długotrwałej czy nieuleczalnej. Miejscowości morskie zapewniają ciszę, spokój, kontakt z naturą, słońce i cień – w zależności od preferencji.

Nie mniej ważny jest fakt, iż pobyty rehabilitacyjne nad morzem wiążą się z oddychaniem jodem, kąpielami w wodzie morskiej bogatej w minerały, a także korzystaniem z okolicznych uzdrowisk. Ponieważ rehabilitacja nad morzem nierzadko uwzględnia podejmowanie aktywności fizycznej, niezwykle korzystne jest wybranie ośrodka i miejscowości z bogatą ofertą dyscyplin – jazdą konną, grą w badmintona i tenisa, siłownią, boiskami, bieżnią, wypożyczalnią rowerów.

Jakie ośrodki wczasowo-rehabilitacyjne nad morzem warto wybrać?

Jeżeli interesuje Cię rehabilitacja nad morzem w polskiej miejscowości, doskonale trafiłeś. Przygotowaliśmy różnorodne turnusy rehabilitacyjne nad morzem – rozsiane po całym rodzimym wybrzeżu. Mamy propozycje dla miłośników Ustronia Morskiego, istnej oazy spokoju, ale również dla fanów Kołobrzegu czy Mielna, którzy poza odpoczynkiem i nabraniem sił chcą poznać nowe osoby, potańczyć i spędzić wolny czas nieco bardziej społeczno-aktywnie.

Coraz popularniejszym rozwiązaniem staje się rehabilitacja nad morzem z basenem, dzięki czemu wczasowicze mogą zażywać zdrowotnych kąpieli niezależnie od pory roku i pogody. Ponadto woda pozbawiona soli jest łagodniejsza dla skóry, co ma ogromne znaczenie dla osób borykających się z dolegliwościami na tym tle.

Obejrzyj wszystkie ośrodki wczasowo-rehabilitacyjne nad morzem, z którymi współpracujemy, i wybierz najlepszy dla siebie. W razie dylematu bądź pytań zapraszamy do kontaktu – służymy radą. Podpowiemy Ci, które ośrodki wczasowo-rehabilitacyjne nad morzem mają podjazd dla wózków inwalidzkich, windę, schody czy uchwyty w pokojach, m.in. ułatwiające korzystanie z łazienki.

Wczasy rehabilitacyjne nad morzem dla seniorów, dzieci, chorych

W każdym z ośrodków wczasy z rehabilitacją nad morzem skierowane są do osób z konkretnymi schorzeniami. Zapoznając się z ofertą danego ośrodka oraz atrakcjami znajdującymi się w miejscowości, koniecznie zweryfikuj, czy wybrane wczasy rehabilitacyjne nad morzem są dostępne właśnie dla Ciebie. Zachęcamy też do obejrzenia zdjęć i sprawdzenia dostępnych terminów.

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem obejmować mogą pełne wyżywienie, dostęp do biblioteki i świetlicy ze wspólnym telewizorem, dostęp do kortów tenisowych i innych obiektów sportowych. Jeżeli rozważasz turnusy rehabilitacyjne nad morzem dla dzieci, wybierz ośrodek z placem zabaw i atrakcjami dla najmłodszych. Z kolei na wczasy rehabilitacyjne nad morzem dla seniorów wybierz się do ośrodka dysponującego wypożyczalnią sprzętu do nordic walking, salą bilardową, ustronną kawiarnią.

Zapraszamy na pobyty rehabilitacyjne nad morzem z firmą Artus!