Turnusy rehabilitacyjne w górach

U nas nie płacisz więcej! :)  Wszystkie podane ceny są takie same, jak w ośrodkach.


Interesują Cię turnusy rehabilitacyjne PFRON z dofinansowaniem? Doskonale trafiłeś – na stronie internetowej Artus znajdziesz atrakcyjne ośrodki rehabilitacyjne w górach, do których można się udać na turnusy rehabilitacyjne dla dzieci i dorosłych po otrzymaniu stosownego skierowania od lekarza. Turnusy rehabilitacyjne z PFRON to oferta skierowana do ludzi chcących podjąć się rehabilitacji leczniczej i jednocześnie spędzić czas w grupie osób o podobnych schorzeniach bądź stopniu niepełnosprawności. Dostępne na stronie Artus turnusy rehabilitacyjne PFRON zachęcają uczestników do samodzielności, obcowania z przyrodą, rozwoju osobistego i odpoczywania w sposób aktywny, korzystny dla zdrowia. Pozwalają nawiązywać przyjaźnie i wymieniać doświadczenia – zarówno między osobami poddawanymi rehabilitacji, jak i ich opiekunami. Zgodnie z prawem turnus rehabilitacyjny w górach trwa minimum 14 dni.

Turnusy rehabilitacyjne w górach z basenem krytym i inne atrakcje

Jeżeli wybierzesz turnus rehabilitacyjny w górach zamiast pobytu leczniczego nad morzem, wcale nie musisz rezygnować z szansy na relaks i terapię poprzez ruch w wodzie. Doskonałym rozwiązaniem są turnusy rehabilitacyjne w górach z basenem krytym, z którego skorzystasz niezależnie od pory roku i pogody. Innymi wartościowymi udogodnieniami w trakcie rehabilitacji w górach są dostęp do parku mineralnego, bliskość obiektów sportowych, ścieżek krajobrazowych, ogromnych pustych przestrzeni sprzyjających wyciszeniu, odpoczynkowi od ludzi i oddychaniu świeżym leśnym powietrzem. Na stronie Artus możesz wybrać turnusy rehabilitacyjne w Zakopanem, Kudowie Zdroju, Bukowinie Tatrzańskiej, Krynicy Zdroju, Brannie czy Ustroniu. Kliknij interesującą Cię nazwę, by dowiedzieć się, co oferują dane ośrodki rehabilitacyjne w górach, do jakich osób kierują programy rehabilitacyjne i z jakich atrakcji skorzystasz na miejscu.

Wczasy rehabilitacyjne w górach – poznaj nasze ośrodki rehabilitacyjne w górach

Turnusy rehabilitacyjne w górach w niektórych miastach oferowane są przez różne ośrodki rehabilitacyjne. Tak jest m.in. w przypadku Lądka Zdroju, Krynicy Zdroju, Rabki Zdroju. Z kolei atrakcyjne turnusy rehabilitacyjne w Zakopanem oferowane są przez jeden ośrodek wypoczynkowy – Zakopiec – zlokalizowany w malowniczej okolicy u podnóża Tatr, niedaleko wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Nowoczesne ośrodki rehabilitacyjne w górach dysponują udogodnieniami takimi jak telewizor w pokoju, bezpłatny dostęp do internetu za pośrednictwem Wi-Fi, balkon. Oferują pełne wyżywienie i zabiegi rehabilitacyjne zgodne z zaleceniami lekarza kierującego daną osobę na turnus rehabilitacyjny w górach. Ponadto można skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji: wycieczek, muzeów, kolejek, galerii sztuki, jarmarków. W samym ośrodku rehabilitacyjnym nierzadko organizowane są wieczory tematyczne, seanse filmowe, dyskoteki, poczęstunki, zajęcia manualne, warsztaty w świetlicy, turnieje sportowe czy konkursy artystyczne.

Obejrzyj naszą ofertę i wybierz turnus rehabilitacyjny w górach, dzięki któremu poczujesz się lepiej!